Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı

17.11.2020
151
Toyota Corolla Koltuk Kılıfı
Corolla Koltuk Kılıfı

Toyota Corolla Koltuk Kılıfı aracınızın koltuklarını korumanın en iyi yolu yoludur.. Araç koltuklarının neme, UV ışınlarına ve her türlü leke ve kire karşı korunmasını sağlayan koltuk kılıfları arasında Corolla koltuk kılıfı, hem montajının kolaylığı hem de yırtılma ve sökülmelere karşı ekstra performans göstermesi sayesinde en sık tercih edilen model. Araç iç mekanın kişiselleşmesini ve sürücünün tarzını yansıtmasını destekleyen koltuk kılıfı, otomobilin farklı bir yapıya dönüşmesine de yardımcı olur.


Değişik Kumaşlar Ve Farklı Desenler


Değişik kumaşlar, farklı desenler ve tamamı ile farklı tarzlarla araca değişik bir hava kazandırır. Kurulumu basit olan kılıf, koltuk başlığı için de uygun kapaklar içermekte. Kaymayı engelleyecek şekilde kılıfları sabitleyen ağır kayışların bulunduğu ürünün kurulum süreci, yolcu ve sürücü koltukları için kapakların ve arka koltuk kılıflarının belirlenmesi şekliyle başlar. Koltuk arkası ve alt minderlerin üzerine kapakları kolayca kaymasını sağlayarak kayışlar ve kancalar yardımı ile kılıfı minderlerin üzerine sabitlemek ile kolay kurulum sağlar.


Köpük Dolgu Ve Koruyucu Polyester Kabuk


Koltukların ömrünü uzatan, arabanız için küçük ama önemli bir yatırım olan koltuk kılıfı kolay temizlenir ve basit şekilde monte edilir. Toyota Corolla koltuk kılıfı dayanıklıdır. Yırtılma, dökülme ve boyalardan koltuğu korur ve esneklik kazandırır. Kılıfın, sürücüler tarafından dikkate alınan özellikleri arasında ilk sırada köpük dolgu ve koruyucu polyester kabuk ile çok katmanlı yapıya sahip olması gelir. Su geçirmez, suni deri tabaka yüksek dayanıklılık sağlar, dikişleri, fermuarları ve kaliteli tokaları ile güvenli bir uyum sağlar.


Tüm Parçalara Uyum Gösteren Tasarım


Araca birebir uyan özel bir üretim bandına sahiptir. Alışılmış koltuk kılıfları dışında Toyota Corolla koltuk kılıfı, tüm parçalara uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Nefes alan softtouch deri sayesinde hem aşırı soğuklarda hem de aşırı sıcaklarda rahat bir kullanım avantajı sağlar. Sürücü ve yolcu koltuğunun arkasındaki cepler ise eşyaların korunması için tasarlanan mükemmel bir modeldir. Güneşten gelen UV ışınlarına en yüksek dayanıklılığı gösterir ayrıca kir, leke ve hasarlara karşı koruyucudur.

Kaynak: https://meridyenoto.com/toyota-corolla-koltuk-kilifi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti