Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Sizi Geleceğe Götürecek 12 Harika İcat

30.05.2020
763
Sizi Geleceğe Götürecek 12 Harika İcat

Bilim adamları, bizi büyüleyen ve şu anda sahip olma arzusuna neden olan icatlarla bizi şaşırtmaya asla son vermezler.

İşte Sizler için mağazalarda bulunan veya yakında orada olacak 12 dahiyane yenilik !

12. Levitating Masa lambası

Flyte , mıknatısların gömülü olduğu küçük bir ahşap tabanın üstünde havada yüzen kablosuz bir ampuldür . Bu lamba zaten aktif olarak kullanılıyor çünkü şaşırtıcı derecede az enerji alıyor: günde 6 saat yanarsa, lamba 22 yıl kadar çalışabilir.

11. Dahili Isıtıcılı “Akıllı” Ceket

Flexwarm ceket sırt, göğüs, ve bilek bölgelerinde yerleşik özel ısıtma elemanları vardır. Özel sensörler yardımıyla ısı çıkışını isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Sadece aktif spor hayranları tarafından takdir edilmeyecek yararlı bir keşif.

10. Yüzey Sterilizatörü

Mutfak Sterilize Wand cihaz, herhangi bir katı, gözeneksiz yüzeyinden zararlı bakterilerin ve mikroorganizmaların% 99 kadar yok etmek için, UV ışınları kullanır. Görünüşe göre tüm ev hanımlarının rüyası gerçek oldu: şimdi mutfak saflık ve temizlik ile parlayacak.

9. 3 Taraflı Flip Telefon

Aynı anda farklı uygulamalar kullansanız bile, bir cep telefonundaki birbirine bağlı üç ekran çeşitli modlarda çalışabilir. Klavye katlama elemanlarından birinin arkasında bulunur. İleri düzey kullanıcılar, projenin üretiminin mümkün olan en kısa sürede başlatılmasını umuyor .

8. Pilot Kablosuz Kulaklık Çevirmenleri

Bu küçük kulaklıkları kulaklarınıza takar takmaz , ayarlarda seçilen dile otomatik çeviri başlar. Ve tüm bunlar Web’e bağlanmadan. Böylece bugün seyahatleriniz daha da kolay ve ilginç hale geliyor.

7. 2’si 1 arada: Silindir Kaykaylar

Normal kaykayların aksine, Sidewinding Circular Skates bacaklarınızı serbestçe kontrol etmenizi ve dönmenizi sağlar. Kaykay 25 cm (9,8 ″) çapında 2 tekerleğe ve ayaklarınız için rahat platformlara sahiptir. Bu buluştan memnun olacaklar sadece gençler değil. Zaten var!

6. Port Solar Şarj Cihazı

Port , telefonunuzu güneş enerjisi kullanarak şarj eden kompakt bir taşınabilir pildir. Tek yapmanız gereken, özel bir vantuzlu evdeki, arabadaki veya uçaktaki herhangi bir pencereye yapıştırmaktır. Kendinize ne kadar uygun olduğunu kendiniz kontrol edebilirsiniz.

5. Aqua Koşu Bandı


Water Walker & Spa
 büyük bir küvete benziyor ve yürüyüş veya koşma için altta hareketli bir yüzeye sahip. Kardiyo sırasında vücuda uygulanan basınç miktarını azalttığı için bir yaralanmadan kurtulanlar için mükemmel bir makinedir. Aerobik egzersizlerle kasları güçlendirmeye ve fazla yağ yakmaya yardımcı olur. Su Yürüteç de muhteşem bir spa küveti olarak işlev görür, böylece egzersiz yaptıktan sonra rahatlayabilirsiniz.

4. Gıda Kalorisini Belirleyen Tarayıcı

TellSpec , bir yemeğin kompozisyonunu hızlı ve doğru bir şekilde bilmek isteyenler için icat edildi ve serbest bırakıldı. Ürünleri tarar, daha sonra özel bir telefon uygulamasına besin değeri ile ilgili bileşenlerin ve bilgilerin bir listesini gönderir. Artık yediğiniz ürünlerin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok.

3. Taşınabilir Kopyala ve Yapıştır Aracı

Kopyala ve Yapıştır , görüntüleri her yerde ve her yerde taramanıza ve yazdırmanıza olanak tanır. Sadece düğmeye basın ve nesneyi tarayın, ardından görüntü mürekkep kullanılarak herhangi bir yüzeye aktarılabilir. Şimdilik bu sadece bir kavram, ama bu cihaz piyasaya sürüldüğünde, satın almak için uzun bir çizgi olacak.

2. Elektronik Sensör Kalem

Phree kalemini kullanarak her yere her şeyi yazabilirsiniz. Gerçekten işe yarıyor: herhangi bir yüzeye yazılan tüm semboller dijitalleştirilecek ve bir akıllı telefona veya bilgisayara gönderilecek. Bir şeyi acilen yazmanız ve elinizde bir telefon ya da kağıt olmaması gerekiyorsa bu vazgeçilmez bir şeydir.

1. MIITO – Geleceğin Su Isıtıcısı

MIITO , istediğiniz herhangi bir sıvıyı doğrudan bir bardakta, kasede veya başka bir kapta ısıtmanızı sağlayan inanılmaz bir cihazdır. Tam olarak ihtiyacınız olan sıvı miktarını ısıtırsınız, daha az enerji ve zaman kaybedersiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti