Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Paykwik Nedir?

16.11.2020
175
Paykwik Nedir?

Bu Paykwik Nedir

Paykwik nedir, İngiltere merkezli döviz cinsi euro olan bir ön ödemeli karttır. Paykwik ile binlerce alışveriş sitesinde ve yüzlerce bilgisayar oyununda harcamalarınızı güvenle yapabilirsiniz, Ayrıca paykwik ile ödeme alabilir kodlarınızı bozdurabilirsiniz. 16 Haneden oluşan yüksek güvenlikli paykwik kodları ile hiçbir özel bilginizi paylaşmadan hızlı ve kolay ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce sizler için yapılmış olan ön ödemeli kartlardan çok daha yaygındır ve en çok tercih edilen karttır. Kolay kullanımı sayesinde karmaşık ödeme işlemlerine son verin , Paykwik ile hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirirken kredi kartı bilgilerinizi tanımadığınız sitelerle paylaşmadan rahat bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayın. 10 euro ile 5000 euro aralığında standartları olan paykwik için ihtiyacınız olan miktarlarda satın alma yapın ve kullanın.

Harcamalarınızı kontrol altına alarak limitlerinizi belirleyin. Resmi Paykwik Bayisi ile güvenli işlemler yapın , tanımadığınız güvenmediğiniz satıcılardan işlem yapmayınız. paykwikturkey.com olarak sizlere PayKwikTurkey güvencesi ve kurumsallığı ile hizmet vermekteyiz.

Kaynak: https://www.paykwikturkey.com/PaykwikNedir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti