Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Oto Kılıf Dikimi

16.11.2020
265
Oto Kılıf Dikimi

Şık tasarımları ile oto koltuklarının tam uyumlu detaylı özel oto kılıf dikimi avantajı ile sunulan oto koltuk kılıfı dikimi kolay montaj sistemine sahip. Kanserojen madde içermeyen materyaller ile üretilen kılıflar tüm araçlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Son teknoloji CNC üretim bandı ile en hızlı şekilde oto koltuk kılıfı dikimi gerçekleşir ve dikilen koltuk kılıfları çok kısa süreler içerisinde hazır hale getiriliyor.

Her Marka Ve Her Model Oto Koltuk Kılıfı Dikimi

CNC makineleri kullanılarak kesilen kalıplar usta dikim personelleri tarafından titizlik ve büyük bir özen içerisinde dikilerek işlem gerçekleştiriliyor. Özel boyutlara göre CNC makinalarında sıfır atık prensibiyle hatasız olarak kesilerek hazırlanan her marka ve her model araca göre tasarlanır. Hızlı ve güvenli kargo sayesinde kısa zamanda adrese gönderilen ürünler güvenli ödeme sistemleri kullanılarak teslim ediliyor. Tercihe göre ön koltuk seti ya da komple set şeklinde gerçekleşen oto koltuk kılıfı dikimi ile üretilen koltuk kılıfları her araca özel koltuk örtülerini birebir uygun olarak imal edilmekte. 

Üstün Konfor Sağlar

Hemen her tür kumaştan ya da suni deriden üretilen oto koltuk kılıfı dikimi alanında uzman ustalar tarafından tasarlanarak üretilmekte. Ortopedik ve üstün konfor sağlayan kılıflar uygun fiyatlara sunulmakta. Yerli ya da yabancı tüm marka araçlara uygun olan ürünlerin lütfen ve oturma kısımları ortopedik olarak tasarlanmaktadır. Konforlu bir sürüş sağlayabilmek için özel süngerler ile desteklenen ürünler uzun ömürlü. Koltuklara birebir uyan ve kolaylıkla takılabilen bir tasarıma sahip olan koltuk kılıfları kalitesi sayesinde yırtılma ayrılma forma olma gibi problemler ile karşılaşma ihtimalini azaltır. 

Potluk Sorunu Yaşatmayan Oto Koltuk Kılıfı Dikimi

Emniyetli oto koltuk kılıfı dikimi sistemi kullanılan tüm ürünler koltuğa takıldığında kesinlikle potluk sorunu oluşturmaz. Oto kılıf dikimi için kumaş ile tela arasında konfor sağlamak için. Kullanılan özel süngerden dışında süngerin dökülmesini engellemek için özel koruyucu tela kumaşta kullanılır. Özel olarak dikimi tamamlanmasının ardından ARGE tarafından onay alması ile satışa sunulan ürünler ön ve arka oto kılıf seti ile başlık kılıfı halinde özel set olarak satılır.

Kaynak: https://www.arababudur.com/blog/oto-koltuk-kilifi-dikimi.html

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti