Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Gergi Tavan

16.11.2020
237
Gergi Tavan

Kurulumu ile zahmetsiz ve pratik olan gergi tavan birçok alanda kendini gösterir. Tasarım ürünü olarak bilinmesi ise mekanda dekorasyon özelliklerini derinden etkileyebilecek bir yapıdır. Montaj işleminde ise gergin kumaşlardan faydalandığı görülür. Bu kumaşların gerdirilme işlemi ise antik çağlardan beri kullanılan bir sistemdir. Günümüzde ise bu durum teknoloji ve teknik detayların birleşmesiyle kullanılmaktadır. Canlı arka planlar, yüksek kaliteyle gerdirilmiş kumaşlar, dayanıklı çerçeveler gibi opsiyonlarla birden fazla modelin kurulumu sağlanır.

Gergin Tavan Modelleri

Günümüzde binaların daha şık ve göz alıcı tasarımları bulundurması amacıyla kurulan gergin tavan‘lar sunduğu yenilikçi görüntüsüyle beraber birden fazla modele sahiptir. Bütün anlamda renkli ve canlı görünümün oluşmasını sağlayan yapı birbirinden farklı manzara resmi ya da malzemeyle oluşumunu tamamlamaktadır. Boya süblimasyon baskıyla yapılan özelleştirilebilir grafikler ve portatif bir tasarım gergin tavanın montajında maliyetini belirleyen unsurlardandır.

Gergi Tavan

Gergin Tavan Montajı

Kısa sürede gerçekleşen uygulamayla zamandan tasarruf elde edilebilmesi mümkündür. Gergin tavan için kullanılan kumaş yapısı ise çok hafif olmasından kaynaklı olarak kurulumu da kısa sürede meydana gelir. İleride veya kurulumdan sonra yaşanabilecek herhangi bir sorun ise hızlıca bir çözümle sonuçlanabilir. Tavana yapılacak montaj için gerekli olan kumaş ise uygun boyutlarda kesimi gerçekleştirilir ve yerleşimi yapılır. Kaynak makinesinden geçirilen tavan montelenme işlemine hazır olur. Süreç sonunda ise mekan üzerinde canlı ve yenilikçi bir görünüm elde edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti