Nasilbulundu.net

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Evden Eve Nakliyat

16.11.2020
336
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat zor ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Uzunoğlu Nakliyat olarak müşterilerimize alanında tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modelden oluşan eşya taşıma araçlarımız ile başta Ordu olmak üzere tüm Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

Yapmış olduğumuz sigorta şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerinin tümünde geçerli niteliğe sahip eşya sigortasıdır. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması Allianz sigorta firmasıdır ve 50.000 TL değerinde yapılan sigortadır. Eşyanızın kırılması, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı geniş kapsamlı eşya sigortasıdır.

Taşınma tarihinde sabahın erken ışıklarında evinizin önünde olan personellerimiz ve aracımız işe başlar.Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.

Elektrikli ev eşyalarınız havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenmesi sağlandıktan sonra özel eşya boyutuna uygun olan içersine konulur.

Kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız ilk olarak streçlere daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılır.

Elbise dolabınız içerisinde bulunan giysileriniz şeffaf poşetler içine konulur ve daha sonra askılı elbise dolaplarımız içerisine konularak aracımıza taşınması sağlanır.

Cam türündeki bardak, tabak, porselen, yemek takımı vb. eşyalarınız kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü koliler içerisinde taşınması sağlanır. Evinizdeki tüm eşyaların kaliteli bir şekilde paketlenmesi sağlandıktan sonra aracımıza yüklenir ve belirtmiş olduğunuz adrese götürülmek üzere eşyalarınız yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Ordu Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat oldukça zahmetli bir iştir. Bazı firmalar taşıma işlemi yaparken eşyalara zarar verip, müşteri ile sorun yaşamaktadır. Evden eve nakliyat taşımacılığında en önemli kural, eşyalara titiz bir şekilde davranılmasıdır. Ordu evden eve nakliyat firması, bu konuda özel bir hassasiyet göstererek eşyalarınız da evden eve taşımacılığın öncüsü olmaktadır.

Nakliyat Sürecinde Araç Donanımı

Şehirler arası, asansörlü, paketleme taşımacılık gibi birçok nakliyat işini titiz bir şekilde yapmaktayız. Paketleme, demontaj ve bununla birlikte eşyaların montajlama işleminde taşıma şirketimizin profesyonel ekibi, sizin eşyalarınıza gösterdiğiniz hassasiyeti aynı şekilde göstererek aracımıza yükler. Aracımız sıradan bir araç değil, taşımacılık için özel olarak dizayn edilmiş bir araçtır. Yani eşyaların araca yerleştirildiği zaman herhangi bir sarsılma, çizilme gibi bir durum ile karşılaşılmaz. Bu konuda özel bir donanıma sahip ekibimiz taşımacılıkta deneyimli ve tecrübelidir.

Güvenilir Ve Titiz Bir Nakliyat Firması

Eşyalarınızı evinizden alıp, yeni evinize yerleştirme sürecinde memnun kalmanız için her türlü hizmeti firmamız gösterir. Ordu evden eve nakliyat, bütçenize uygun bir taşıma şirketidir. Eşyaları doğru bir şekilde paketlenip, problem olmadan verilen diğer yeni evinize taşır. Evden eve taşıma hizmeti özel bir hassasiyet gerektiren hizmettir. Bazı firmalar bu konuda özensiz çalışmalar sergiler. Ancak firmamız nakliyat konusunda her türlü hizmeti gösterip, bu konuda yükü üzerinizden almaktadır. Özellikle beyaz eşya gibi değerli eşyalarınız için paketlemeyi yaparken sağlam bir şekilde olması için özen gösterilir.

Taşımacılıkta Eşya Hassasiyetinin Önemi

Ordu evden eve nakliyat, taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir problemde sigorta hizmetinden faydalanılacak bir firmadır. Eşyalarınız da en ufak bir çizik bile olsa maddi açıdan karşılanmaktadır. İşinde en iyisi olan firmamız, taşımada değişmeyen taşımacılık hizmetini sunar. Her eşyaya ayrı bir paketleme işlemi yapılır. Örneğin beyaz eşya, televizyon gibi eşyalar için daha sağlam paketleme işlemi yapılır. Elektrikli ev eşyalarında, havalı naylon kullanılmaktadır. Çizik olabilme ihtimali olan dolap benzeri eşyalarınızda ise yine havalı naylon kullanılarak önlem alınır. Firmamız nakliyatta en iyisidir.

Kaynak: https://www.orduuzunoglunakliyat.com/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Seo hizmeti